Żywe panele z bluszczu

Zielone ekrany z bluszczu – cena, zastosowanie, producent

Podstawowe parametry i cena zielonych ekranów z bluszczu:

 • Roślina: bluszcz Hedera Helix
 • Wysokość: 195 cm (po wkopaniu 180 cm)
 • Szerokość panelu: 120 cm
 • Materiał: drut stalowy grubości 4 mm
 • Zabezpieczenie: warstwa cynku oraz farby proszkowej
 • Kolorystyka panelu: grafit RAL7016
 • Zastosowanie: wewnątrz i na zewnątrz
 • Produkcja do 15kg tlenu rocznie
 • Redukcja do 20kg Co2 rocznie
 • Cena: 489 zł brutto (wersja do rozbudowy), 699 zł brutto (panel gotowy)

Zielone ekrany z bluszczu do ogrodu, gastronomii, małej architektury miejskiej

Zielone ekrany z bluszczu to kompletne i gotowe do montażu naturalne systemy ogrodzeniowe. Wiecznie zielony i łatwy w pielęgnacji bluszcz, w połączeniu z mocną stalową siatką, stanowi funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie alternatywę dla standardowych paneli ogrodzeniowych. A dodatkowo produkuje nawet do 15 kg tlenu rocznie! W ITC Garden, obok efektownego designu, oferujemy atrakcyjne ceny zielonych ekranów z bluszczu oraz dostosowanie produktu do szerokiej gamy zastosowań.

 

Intymnie i bezpiecznie wokół domu
Cenimy bluszcz za szczególne walory zdobnicze i uniwersalność zastosowań tej rośliny bez względu na porę roku. Bluszcze są mrozoodporne, długowieczne, cieniolubne i łatwe w pielęgnacji. Zielone ekrany z bluszczu wzbogacają aranżację przydomowych ogrodów, balkonów, tarasów, basenów, zielonych dachów. Stosowane są jako system żywego, zielonego ogrodzenia wygłuszającego lub samodzielny detal dekoracyjny przestrzeni.

Więcej tlenu mniej zanieczyszczeń – supermoce zielonych ekranów z bluszczu
Decydując sie na zielone ekrany z bluszczu we własnym ogrodzie, przestrzeni miejskiej, na osiedlu czy w restauracji, wspierasz także środowisko naturalne. Tu liczby mówią same za siebie. Pojedynczy panel pochłania nawet 20 kg dwutlenku węgla rocznie. W tym samym czasie jest w stanie zapewnić nawet do 15 kg czystego tlenu. Oddychaj pełną piersią z zielonymi ekranami z bluszczu ITC Garden.

 

Zielone ekrany z bluszczu

Estetycznie i ekologicznie w przestrzeni miejskiej
Lekka konstrukcja stelaża, cena i wysoka estetyka zielonych ekranów z bluszczu sprawiają, że żywe panele bluszczowe świetnie sprawdzają się w przestrzeni publicznej. Absorbują zanieczyszczenia z powietrza, regulują poziom wilgotności i ożywiają miasta. To zarówno funkcjonalne parawany dla gastronomii lub estetyczne osłony chroniące pred wiatrem, słońcem, hałasem, jak i subtelne ogrodzenia dla budynków publicznych.

Zielono i z pomysłem w projektowaniu krajobrazu
Nasze panele polecamy także uwadze projektantów krajobrazu i architektom. Stonowany grafitowy kolor siatki i subtelna faktura drutu (pręty 4 mm) sprawiają, że panele stanowić mogą eleganckie i gustowne modułowe systemy ogrodzeniowych lub dekoracyjnych żywopłotów. To doskonałe rozwiązanie dla deweloperów w ramach projektowania nowoczesnych i przytulnych osiedli oraz dla aranżerów małej architektury miejskiej. Minimalne koszty utrzymania (wystarczy cykliczne podlewanie, podcinanie i oplatanie pnączy), szybki samodzielny montaż paneli i dowolna konfiguracja żywopłotów, to kolejne atuty produktu.

Zielone ekrany z bluszczu cena prosto od producenta

Jesteśmy doświadczonym producentem wyrobów z metalu. Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny stalowej siatki, stanowiącej podstawę zielonych ekranów z bluszczu. Wytrzymałość, stabilność i odporność na zmienne warunki atmosferyczne to podstawowe parametry naszych paneli. Siatka z mocnego drutu stanowi niezawodną dla bluszczu konstrukcję nośną, a także bezpieczne i szczelne ogrodzenie. W cenie zielonych ekranów z bluszczu nasi klienci otrzymują wyhodowany lokalnie panel z bluszczu Hedera-Helix, pnący się na stelażu metalowym w optymalnych dla potrzeb tej rośliny wymiarach – wysokości 180 cm i 120 cm szerokości. Ceny za gotowy panel zaczynają się od 699 zł brutto, a za panel DYI od 489 zł brutto.
Do ceny podstawowej doliczamy koszt transportu ustalany indywidualnie, w zależności od ilości zakupionych paneli. Oprócz gotowych bluszczowych paneli siatkowych oferujemy także dekoracyjne, metalowe donice na panele z bluszczu. 

 

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Investment Trading Consulting Sp. z o.o.
83-250 Skarszewy
ul. Starogardzka 13
tel. 519 757 254, 452 645 532
e-mail: biuro@itcgarden.pl
NIP: 583-000-07-24 KRS: 0000036336 BDO: 000010012
Sąd Rejonowy w Gdańsku, XII Wydz. Gospodarczy
Kapitał Zakładowy: 2.000.000 PLN

  Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu kontaktu. Wyrażasz zgodę dobrowolnie i zdajesz sobie sprawę, że w każdej chwili można ją cofnąć, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.