Donice metalowe ogrodowe – mała architektura miejska i domowa

Donice metalowe ogrodowe to niezbędne w każdym przydomowym ogrodzie lub miejskim zieleńcu akcesoria dekoracyjne. Designersko skomponowane z ulubionymi roślinami, tworzą niepowtarzalny styl każdej zielonej przestrzeni. W ITC Garden stworzyliśmy donice, które są wytrzymałe, stabilne, szykowne i co ważne, wspierają rośliny w każdej pogodzie.

Donice metalowe ogrodowe – dekoracyjne elementy małej architektury

Donice z metalu to pomysł na nowoczesną i funkcjonalną osłonę roślin. Stanowią niezastąpiony element dekoru współczesnych przydomowych ogrodów, tarasów, balkonów czy altan. Sprawdzą się także jako podstawa zielonych ekranów z bluszczu, powszechnie używanych jako żywe systemy ogrodzeniowe. Lekkość konstrukcji donic sprawia, że z powodzeniem można ich używać także we wnętrzach – salonach, jadalniach, holach.
Oryginalność wzornictwa, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne oraz korzystna cena sprawiają, że po donice metalowe ogrodowe sięgają także m.in. projektanci krajobrazu, deweloperzy, restauratorzy i klienci biznesowi. Donice umożliwiają efektywną organizację zielonych stref miejskich takich jak parki, skwery, place, parkingi, aleje. Podnoszą atrakcyjność obszarów wokół dworców, lotnisk, skrzyżowań czy rond. Roślinne kompozycje wzbogacają też aranżację terenu wokół budynków biurowych, centrów handlowych, szkół, szpitali, obiektów administracji publicznej czy ośrodków kultury i sportu. To świetny sposób na stworzenie intymnej przestrzeni w restauracjach, ogródkach gastronomicznych i pubach.

Jakie rośliny do donic metalowych?

Tak, jak wiele jest możliwości zastosowań donic ITC Garden, tak i wiele jest rodzajów roślin, które można w nich umieścić. Szerokość od 80 do 120 cm pozwala na swobodne obsadzenie prostokątnej donicy metalowej ogrodowej mniejszymi kwiatami, ziołami i sukulentami różnego typu lub pomieszczeniem w niej pojedynczych dużych krzewów, drzewek lub paneli z bluszczu. Optymalna wysokość 40 cm i głębokość 30 lub 40 cm donic sprawiają, że rośliny mogą komfortowo wzrastać i kwitnąć. Wnętrze donicy izolowane jest styropianem, by zapewnić roślinom optymalne warunki całorocznego wzrostu bez przymrozków. Dla wygody użytkowania donice wyściełane są także czarnym materiałem, który zabezpiecza rośliny, ułatwia przesadzanie i pielęgnację, a także dodaje elegancji całości kompozycji.

Styl i funkcjonalność metalowych donic ogrodowych

Donice metalowe ogrodowe oferujemy w dwóch wariantach kolorystyki. Wyrazisty ciemny grafit akcentuje minimalistyczny styl nowoczesnych obiektów oraz buduje dynamikę przestrzeni poprzez mocne kontrasty. Z kolei klasyczny stonowany jasny odcień szarości to propozycja dla entuzjastów tradycyjnych kompozycji aranżacji i kolorystyki harmonizującej przestrzeń. Elegancki styl naszych donic idzie w parze z jakością materiału. Donice metalowe ogrodowe wykonujemy w całości z ocynkowanej ogniowo blachy i malujemy je proszkowo w zautomatyzowanej lakierni. Oferujemy także dopasowane wymiarowo i kolorystycznie podstawki (ociekacze).

Zamów taniej z gwarancją bezpośrednio od producenta

W ITC Garden od ponad 30 lat zajmujemy się profesjonalną produkcją różnorodnych wyrobów z drutu, rur i metali. Precyzja wykonania każdego detalu, solidność i powtarzalność wytwarzania elementów to nasz standard. Nie zapominamy także o designie i wciąż szukamy innowacyjnych koncepcji wykorzystania blachy. Z nami zyskujesz certyfikowaną jakość produktu i oryginalną stylistykę. Ogrodowe donice metalowe ITC Garden przeznaczone są do samodzielnego prostego montażu. To atut dla domowych majsterkowiczów, którzy sami od podstaw tworzą swoje wymarzone ogrody.

Donice metalowe ogrodowe – podstawowe parametry:

Wysokość: 40 cm
Szerokość: 80/100/120 cm
Głębokość: 30/40 cm
Możliwość dokupienia podstawki (ociekacza)
Materiał: stal ocynkowana (blacha malowana proszkowo)
Kolorystyka: ciemny grafit, jasny szary
Wewnętrzna izolacja styropianowa
Zastosowanie: wewnątrz i na zewnątrz
Montaż: samodzielne złożenie elementów

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Investment Trading Consulting Sp. z o.o.
83-250 Skarszewy
ul. Starogardzka 13
tel. 519 757 254, 452 645 532
e-mail: biuro@itcgarden.pl
NIP: 583-000-07-24 KRS: 0000036336 BDO: 000010012
Sąd Rejonowy w Gdańsku, XII Wydz. Gospodarczy
Kapitał Zakładowy: 2.000.000 PLN

    Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu kontaktu. Wyrażasz zgodę dobrowolnie i zdajesz sobie sprawę, że w każdej chwili można ją cofnąć, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.