2. 3.

Ogrodzenia ozdobne z paneli metalowych do domu i ogrodu

Ogrodzenia ozdobne do ogrodu gwarantują prywatność i intymność naszych przydomowych stref relaksu. Ale w ITC Garden wiemy, że najpełniej wypoczywamy w przestrzeni zaaranżowanej w piękny sposób. Styl ogrodu tworzą bowiem nie tylko rośliny i meble, ale także systemy ogrodzenia. Metalowe panele siatkowe z ozdobnym wzorem to połączenie funkcjonalności, estetyki i śmiałej koncepcji designerskiej. Sprawdź nasze pomysły i stwórz nowoczesne ogrodzenie do swojego ogrodu

Modułowe panele ogrodzeniowe 2D ozdobą Twojego ogrodu

Ogrodzenia z siatkowych paneli metalowych to powszechnie stosowane systemy grodzenia terenu i obiektów prywatnych, komercyjnych, użytkowych czy przemysłowo-rolniczych. Popularność tego rozwiązania gwarantuje prosta ponadczasowa forma, łatwy montaż, duża sztywność i wytrzymałość paneli oraz korzystny bilans jakości do ceny. W ITC Garden idziemy jednak krok dalej, oferując unikatowe panele z eleganckim i atrakcyjnym wizualnie wzornictwem, które z powodzeniem użyjesz jako ogrodzenie ozdobne do ogrodu, parku, osiedla czy jako płot wokół domu.
Podstawowy panel szerokości 2,5 metra oferujemy w 5 wariantach wysokości (1230 mm, 1430 mm, 1630 mm, 1830 mm, 2030 mm). Za solidność konstrukcji odpowiadają poziome druty grubości 6 mm oraz pionowy rdzeń grubości 5 mm. Na 4/5 wysokości umieszczamy wybrany motyw geometryczny, dzięki któremu nadasz swojemu ogrodzeniu lekkości, elegancji i wyjątkowości.

Ogrodzenia ozdobne do ogrodu – co oferujemy?

Panele siatkowe jako ogrodzenia ozdobne do ogrodu łączą użytkową praktyczność z designerskim konceptem. Obok podstawowej funkcji solidnego ogrodzenia, otrzymujesz atrakcyjny wizualnie element kreacji i aranżacji przestrzeni wokół siebie. Jak wybrać rozwiązanie optymalne do potrzeb?

Znajdź swój wzór i wyróżnij się
Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 wariantów paneli. Jeśli szukasz wyrazistego wzornictwa, by zdynamizować ogradzaną przestrzeń postaw na łuki. Gdy wokół ogrodu lub działki chcesz stworzyć spokojną strefę relaksu polecamy owale lub okręgi, które świetnie skomponują się z otoczeniem. Entuzjastom nowoczesnej minimalistycznej i geometrycznej formy architektonicznej proponujemy panele siatkowe z formą kwadratu. Dla podkreślenia prestiżu i wydobycia ekstrawagancji bryły budynku przygotowaliśmy wzór rombowy (diamentowy). Jeśli jeden wzór to za mało, z chęcią przygotujemy dla Ciebie panele z mieszanką wariantów wykończenia tak, by wszystkie elementy ogrodzenia ściśle do siebie przylegały.

Wybierz stal najwyższej jakości
Produkcją elementów metalowych i wyrobów z drutu zajmujemy się na co dzień. Dostarczamy klientom wyłącznie sprawdzone i certyfikowane produkty. Nasze ogrodzenia ozdobne do ogrodu powstają z mocnej ocynkowanej stali pokrytej dodatkowo powłoką antykorozyjną. Wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne gwarantujemy w standardzie.

Zamów bezpośrednio od producenta
Powtarzalność i niezawodność paneli zapewnia pełna automatyzacja produkcji realizowana w naszym własnym parku maszynowym. Kupując u nas masz pewność, że wszystkie elementy ogrodzenia będą do siebie idealnie pasować, a wybrany wzór ozdobi teren, dzięki precyzji wykonania każdego detalu. W pakiecie otrzymujesz wybraną liczbę paneli, przęseł i obejm montażowych.

Ogrodzenia ozdobne do ogrodu ITC Garden – podstawowe parametry:

  • Wysokość: 1230 mm, 1430 mm, 1630 mm, 1830 mm, 2030 mm
  • Szerokość panelu: 2500 mm
  • Model: 2D 6/5/6
  • Wymiary oczka siatki: 50×200 mm
  • Materiał: stal ocynkowana, malowana proszkowo
  • Powłoka: farba poliestrowa, podwójna ochrona antykorozyjna DUPLEX
  • Kolor: RAL
  • Rodzaje wzorów: diament, kwadraty, owale, łuki, okręgi
Skontaktuj się z nami